Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ülkemizin önemli şehirlerinden birisi olan İzmir/Çeşme bölgesinde VIP transfer ve havalimanı ulaşım hizmeti vermek adına 2010 yılında firmamızı kurduk. Havalimanı transfer ve ulaşım çözümlerimiz ile her geçen gün daha çok deneyim ve güce sahip olarak Çeşme transfer konusunda misafirlerimize güvenli, kaliteli ve konforlu seyahat alternatifleri sunmaktayız.

Firmamız, deneyimli personel kadrosu ve İzmir havalimanı olan Adnan Menderes havaalanına ulaşım yanı sıra misafirlerimize Çeşme otel transfer, günü birlik gezi ve turlarda da yanınızda olmaktayız. İzmir Çeşme otel transferleri ve alış veriş merkezi transfer hizmetlerimizi öneririz.

Çeşme İzmir Vip transfer ve havalimanı transfer hizmetlerimizi, her yıl kendisini gençleştiren transfer araç filomuz ile; özel olarak tasarlanmış, teknolojiyi takip ederek donanımları güncellenmiş filomuz ile gerçekleştirmekteyiz. Her bütçeye uygun ulaşım alternatifi sunmak adına çıktığımız bu yolda minibüs transfer ve ekonomik transfer alternatiflerini sunduğumuz araç seçeneklerini transfer araçları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

%100 Müşteri memnuniyeti için çıktığımız bu yolda bireysel veya kurumsal firmaları transfer, kongre, seminer ve sanatçı transfer hizmetlerimiz ile kesintisiz hizmet aşkımız ile yanınızdayız!

Copyright 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Çeşme İzmir VIP Transfer